Kontakt a jak se zapojit

atlas.inovaci@otevreno.org


Jak se zapojit

1. Doporučení

Napadají vás nějaké inspirativní předměty, kurzy, metody… ve výuce na pedagogických fakultách? Máte tipy na další inspirující vzdělavatele budoucích učitelů?

Podělte se s námi a pomozte nám rozšířit naši galerii!

Udělat to můžete například přes tyto formuláře, nebo nás kontaktujte na email atlas.inovaci@otevreno.org

2. Členové podporovatelé

Pokud vás myšlenka Mapování a dalších aktivit Otevřena oslovila, dejte nám to vědět! Moc nás potěší, když budeme vědět, že tu na proměnu vzdělávání nejsme sami.

→ V Otevřenu máme aktivní členy, kteří se přímo podílejí na různých naši aktivitách. Pokud máte nějaký nápad na spolupráci, moc rádi to probereme. Napište nám na: vzdelavatele@otevreno.org.

→ Víme ale, že existuje mnoho dalších skvělých lidí, kteří třeba nemají teď kapacitu na další aktivity, a přesto by nám svou přízeň rádi dali najevo. Jste jeden/jedna z nich?

Jestli někde svým kouskem usilujete o lepší pedagogy a lepší vzdělávání, pak vás mezi námi rádi uvítáme jako tzv. členy podporovatele. Tento typ členství znamená, že souzníte s naší vizí. Budeme vás informovat o dění v Otevřenu a o dalších novinkách ze světa vzdělávacích inovací. Propoj se s dalšími, podobně smýšlejícími lidmi, v jedné komunitě – staňte se naším členem*kou podporovatelem*kou.

V tomto případě vás poprosíme o vyplnění krátké přihlášky – rádi bychom věděli, jací lidé s námi naši vizi sdílí.

→ Jak se můžete na naší vizi podílet najdete tady, v našich výzvách k akci.

3. Finanční dar

Mapování nás coby neziskovou organizaci stojí hodně úsilí, oceníme tak jakoukoli pomoc.

Kromě toho, že nám můžete dát tip na zajímavou inovací, kterou bychom mohli zachytit nebo sdílet příběh vzdělavatele, který vás zaujal a pomoct tak s šířením jeho myšlenky…

… je možné také podpořit provoz projektu finančně, tedy zejména produkci a propagaci příběhů – jak nás podpořit.

Ve všech případech nás neváhejte kontaktovat.